Partia polityczna dla młodych

Ogłoszenie

Aktywność nie gryzie, pełnoletność nie jest wymagana, a sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

#1 2012-05-06 20:44:37

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Euro 2012 - bojkot

Chciałabym poznać waszą opinię odnośnie bojkotu EURO 2012 na Ukrainie. Czy według was jest to słuszna decyzja?

Według mnie tego typu działania są bez sensu, po pierwsze kibice polityków do szczęścia na stadionie nie potrzebują, Janukowycz nic sobie z tego nie robi, a poza tym to Tymoszenko nie siedzi w więzieniu od wczoraj. Widać komuś bardzo jest na rękę narobić wokół byłej premier hałasu tu i teraz.

Offline

 

#2 2012-05-06 22:55:45

ravand

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Euro 2012 - bojkot

Mogłaś podłączyć ten post pod jakiś nowy temat pod indexem typu: nasze opinie. Tak tylko mówię, bo coraz bardziej nasze opinie na dane tematy zlewają się z realnymi pomysłami i wypadałoby to jakoś porozdzielać. Wybaczcie mi, że tak mało się udzielam, ale mam dość bardzo napięty program przez te matury. Po 14 będę miał więcej czasu. Poza tym widzę, że forum trochę przycichło. Mam nadzieję, że się nie poddaliście albo nie pouciekaliście na inne fora.

Offline

 

#3 2012-05-06 23:48:28

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Euro 2012 - bojkot

HRG napisał:

Chciałabym poznać waszą opinię odnośnie bojkotu EURO 2012 na Ukrainie. Czy według was jest to słuszna decyzja?

Według mnie tego typu działania są bez sensu, po pierwsze kibice polityków do szczęścia na stadionie nie potrzebują, Janukowycz nic sobie z tego nie robi, a poza tym to Tymoszenko nie siedzi w więzieniu od wczoraj. Widać komuś bardzo jest na rękę narobić wokół byłej premier hałasu tu i teraz.

Zgadzam sie calkowiece, wiec nic do tematu wnosic nie bede oprucz jednej ciekawstki...

Cale euro to bedzie katastrofa, nawet nie zdajecie sobie(albo zdajecie) sprawy jak daleko idace koszty nas to przedsiewziecie wyniesie!!!OMFG.
Wiadomo ze cale euro jest robione na kredyt, jest robione niechlujnie, stadiony to tylko pochlaniacze pieniedzy(chodzi mi o utrzymanie), autostrady robione najatanszym kosztem nie, nie wiadomo czy je kiedykolwiek skoncza, cale projekty sa o d..e roztras. Ogolnie szoda slow.
Jezeli ktos naprawde mysli ze na tym Polska zarobi to think again. Tylko fifa/uefa bedzie z tego tytulu czerpac profity. Nam jak zawsze zostanie tylko rachunek do splaty. Nie bylismy i nie jestesmy przygotwani na organizowanie takiej imprezy.
Zeby nie bylo nie jasnsci to dodam, ze niemcy ktore oraganizowaly Mistrzostwa Swiata w Pilce noznej w 06' mialy cala infraktusture juz dawno postawiona a i tak musieli doplacic do imprezy...powiem wiecej zadna taka impreza nie daje bezposredniego zysku do skarbu panstwa...
Przykladem jest grecja...oni byli w naszej pozycji kilka lat temu...gdzie sa teraz...wiem ze ciezko to porownywac bo tam bylo o wiele wiecej czynnikow.
Mowie tylko ze nic dobrego nam Euro nie przyniesie(ani jedno ani drugie)...

Offline

 

#4 2012-05-07 16:37:16

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Euro 2012 - bojkot

Ok, już to przenoszę. Co do Euro to a) Niemcy sami potem stwierdzili, że więcej ich ta impreza wyniosła niż na niej zarobili, b) UEFA jest zwolniona z podatków, co więcej zgodnie z umowami, które z UEFA podpisaliśmy, to reklamować się samą imprezą, jej logiem i na imprezie mogą tylko producenci, którzy mają na to pozwolenie UEFA i nie są to bynajmniej polskie firmy, o co w tym chodzi, ano o to, że logiem Euro może reklamować się Carlsberg, ale nie Żywiec czy jakikolwiek alkohol (brak konkurencji). W Polsce dozwolona jest reklama skojarzeniowa (dlatego można robić coś pod piłkę nożną), ale na Ukrainie nawet tego nie można. Nie mówiąc już oczywiście o tym, że dojazd na mistrzostwa będzie cudownie urozmaicony dzięki PKP, polskim drogom i miłym paniom z informacji, które słowa po angielsku nie znają . Zapowiada się ogólnie klapa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl