Partia polityczna dla młodych

Ogłoszenie

Aktywność nie gryzie, pełnoletność nie jest wymagana, a sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

#16 2012-05-01 12:22:01

JustanotherLoco

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

Nie widzę powodu, żeby pary homoseksualne wstępowały w związki małżeńskie, a tym bardziej dawać im prawo do adopcji. Jak dla mnie homoseksualizm to jest zwykłe zboczenie (każdego podnieca co innego prawda?). Co do uczuć racja każdy może coś czuć do innej osoby, ale widząc znajomych którzy gustują w tej samej płci oraz jak długo ich "związki" trwają to się kłócę, że są to miłości na wieki wieków. Co do adopcji to tak jak mówiła HRG oraz ravand. Nawet kiedyś czytałem artykuł, że para lesbijek zaadoptowała małego chłopca a po roku czy dwóch ten chłopiec chciał zostać dziewczynką i nawet jego 'rodzice' mu w tym pomagali szprychując go tabletkami hormonalnymi. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale daje do myślenia.

Offline

 

#17 2012-05-01 12:24:18

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

A niech sobie żądają prawa do rodzicielstwa, jak na mój gust mogą sobie urządzać hapeningi, protestować a nawet pisać łzawe maile do Brukseli. Pomysł adopcji dzieci przez pary homoseksualne nie znajdzie poparcia w społeczeństwie, poza tym w polityce należy kierować się nie tylko tym co obywatele chcą, ale także rozumem. Bo wiesz każdy by chciał zostać emerytem w wieku lat 30 i dostawać ot tak 3000 na rękę. I co spełnisz ich żądania? Jak homoseksualistów będzie więcej niż hetero to wtedy można takie pomysły rozważać.

Offline

 

#18 2012-05-01 12:37:42

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

Tak samo pewnie mowil tusk o acta

Offline

 

#19 2012-05-01 12:41:17

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

Wiesz nie porównuj ACTA to bezsensownego żądania emerytury w wieku lat 30, w kwocie 3000 zł. Poza tym homoseksualiści to garstka, nie większość. Przeciwko ACTA była większość, za tym by homoseksualiści mogli mieć dzieci opowie się garstka. Już sam pomysł legalizacji takich związków wywoła opór w starszej części społeczeństwa.

Offline

 

#20 2012-05-01 13:08:20

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

Nie chodzilo mi o to, tylko o podejscie obecnej wladzy do tego co napisalas. Oglolnie to samo- my wiemy lepiej.
Jak juz to zalegalizowac to powiedzc ale jasno, macie tyle i wiecej miec nie bedziedzie.

Offline

 

#21 2012-05-01 13:24:10

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

Wydawało mi się to oczywiste. Postulat będzie jasny, legalizacja związków bez zgody na adopcje.

Offline

 

#22 2012-05-01 13:42:01

ravand

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

Myślę, że należy określić się co do tematu związków partnerskich. Wyprowadziliśmy już jakiś konsensus, ale nadal nie jestem pewien czy wszyscy się zgadzają. Wygląda to tak:
Związki partnerskie-tak, prawo do adopcji dla nich-nie.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś obiekcje niech je przedstawi, uargumentuje, a my przedyskutujemy. Trzeba dochodzić do porozumienia w pewnych sprawach, a ta wydaje mi się być już wystarczająco przedyskutowana jak na wystosowanie podstawowego wniosku.

Offline

 

#23 2012-05-01 13:48:38

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

Osobiście nie mam więcej wniosków. Sprawa homoseksualistów w zasadzie została uporządkowana, czekamy na końcowe uwagi.

W dalszym ciągu nie doszliśmy jednak do porozumienie w sprawie konkubinatu. Osobiście uważam, że takie pary jeżeli razem mieszkają (czyli są zameldowane w tym samym miejscu) oraz wyrażają chęć współdzielenia majątku (tutaj oczywiście potrzebna by była stosowna umowa) to mogłyby razem dokonywać rozliczenia podatkowego oraz dziedziczyć po sobie majątek. Oczywiście dajmy na to taką parę uznaje się dopiero po jakimś okresie czasu np. po 2 latach.

Offline

 

#24 2012-05-05 19:00:05

libertus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Związki partnerskie

Uważam że związki homoseksualne powinny zostać zalegalizowane bez możliwości adopcji dzieci.
Zalety:
pary te mogły by wspólnie brać kredyty
mogły by się ubezpieczać(np.w ZUSie)
większe możliwości że tak powiem gospodarczo-prawne tj.mniej więcej to samo co powyżej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding