Partia polityczna dla młodych

Ogłoszenie

Aktywność nie gryzie, pełnoletność nie jest wymagana, a sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

#16 2012-05-01 01:11:07

Defo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 31
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Cóż... może po prostu, źle to stosowali. To wpływa na pracę umysłu, ale w taki sposób jak TY sam tego chcesz. Działa to jak hipnoza a dokładniej autohipnoza. Cóż, interesuje się wieloma rzeczami. Nie wiem kto robił, wiem, że od Ameryki się zaczęła nagonka na Marihuane mimo, że nawet byli prezydenci USA byli plantatorami konopi...

Offline

 

#17 2012-05-01 01:23:18

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Kiedys marysia byla tam legalna--wiadomo
Kiedys heroina i lsd --byly lekami na bol glowy

Tak mareyka to wogole syf. Tam dalej mozna legalnie hodowac maryche z tym ze panstwo musi ci wydac nasiona, ktorch nikomu nie wydaje.
W gruncie rzeczy kiedys tam byla wysoce rozwinieta hodowla tej rosliny, ale tylko w celach przemyslowych i nagle zostala zakazana chociaz materal byl o wiele trwalszy od dzinsu.. i wonder why??

Offline

 

#18 2012-05-01 07:57:02

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Smile z tą szkodliwością marihuany to przesadzasz, może ci twoi znajomi zamiast po marihuanę dostali od dilera coś innego? Kwestia druga: pozytywne skutki palenia marihuany są udowodnione, nikt jednak nie będzie o tym trąbił na prawo i lewo, bo koncerny farmaceutyczne mają za wiele do stracenia. Marihuana to także wspomniane nici i włókna. Rzeczywiście pomysł przemysłu tekstylnego na nich oparty mógłby być bardzo dochodowy. Problem w tym, że hodowla tej rośliny jest nielegalna. Dlatego uważam, że należy zalegalizować. Chcesz palić to pal, hoduj sobie na parapecie, ale sprzedawać nie możesz. Natomiast ewentualna hodowla pod biznes byłaby pod nadzorem państwa.

Offline

 

#19 2012-05-01 11:14:23

ravand

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Marihuana jest substancją psychoaktywną. Poczytałem sobie opinie jej użytkowników i rzeczywiście czasami wykazują niepożądane objawy. Każdy jednak sam decyduje o swoim zdrowiu. Jednemu zaszkodzi bardziej, innemu mniej, a jeszcze innemu wcale. Nie ma reguły. Nie możemy jednak zakładać, że jesteśmy mądrzejsi od innych. Niech sami decydują o tym, co robią. Marihuana jako taka nie wykazuje tak znacząco niszczących skutków społecznych jak alkohol, a on jest wszędzie dostępny. Nie można w nieskończoność zabraniać ludziom niektórych rzeczy, gdyż nie można zakładać, że są oni głupi i nieświadomi o skutkach swoich decyzji. Społeczeństwo stało by się wtedy kompletnie od nas uzależnione. Niedługo zabronimy używania szarego papieru, bo może powodować otarcie tyłka, a oni tylko przytakną, bo i tak już nie będą mieli własnego zdania.

Czyli jestem za legalizacją.

Ostatnio edytowany przez ravand (2012-05-01 11:14:47)

Offline

 

#20 2012-05-01 13:33:52

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Roslina ta ma dwa rodzaje meskie i zenskie.  Z meskich nie ma kwiatow(czyli nie ma tego z czego holandia zyje), to tylko roslinaka z liscmi. Znowu zenskie maja kwaity i kiedy one przekwitna to ta czesc wlasnie jest palona tzw. topy. Ja jestem za legalizacja marichunay, ale tylko pod wzgledem przemyslowym. Nie bede za legalizacja z kilu powodow, najwazniejszym jest to ze dostep do nich bedzie miala mlodzierz rozijajaca sie( nie badzcie naiwni z tak nie bedzie), a ten srodek moze maoze naprawde zachwiac dzicieca psychika.

Wiec jestem na nie

Offline

 

#21 2012-05-01 23:04:05

kenexgro

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Nie podoba mi się to. Wiem, że powiem coś niepopularnego, ale moim zdaniem nawet alkohol powinien być zakazany, a przynajmniej ograniczony. Tu nie chodzi o szkodzenie sobie. Alkoholik często niszczy życie także swojej rodzinie. Chyba nie jedna osoba doświadczyła nieprzyjemnej awantury, gdy tatuś wrócił pijany do domu. Lekkie alkohole tak, ale silnym mówię stanowcze nie

Offline

 

#22 2012-05-02 10:37:14

Defo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 31
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Smile, w cuda wierzysz? Już teraz widzę jak 12 latki, palą trawę, fajki i chleją alko. Jesteście ograniczeni jak chcecie karać, zakazywać itp zamiast EDUKOWAĆ, bo to od EDUKACJI trzeba zacząć... Lekkie alkohole są jeszcze bardziej złudne niż te ciężkie tak na prawdę... z męskich też są kwiaty, ale nie takiego pokroju jak z żeńskich, więc masz trochę błędne informacje. Co do dostępu dla młodzieży rozwijającej się to byłoby to skrupulatnie sprawdzane i od 21 roku życia dostępne dla ludzi - do palenia, wtedy są całkowicie świadomi swoich decyzji. No, ale na wstępie nauczyć co z czym się je, co może powodować, co daje itp.
Co do Twojego ostatniego zdania Smile, że zachwiać może psychikę dziecka, to owszem, ale od tego ma być edukacja, żeby wiedzieli już od najmłodszych lat czym to grozi - przynajmniej w tak młodym wieku.
Kenexgro - po Sensi nie będzie takiego problemu, nie wywołuje agresji a uspokaja i daje stany euforycznego szczęścia (zależnie od rodzaju).

Offline

 

#23 2012-05-02 11:29:04

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Stary zabawny jestes....jak wroce to ci dam poczytac o tej roslince, przytocze Ci jak najbardziej obiektywne opinie ludzi itd
Bronisz bo palisz,  tak jak alkoolik nigdy sie nie przyzna ze jest uzaleznoiny od alkoholu.
Stary ja widzilaem jak ludzie przechdza od trawki do strzykawki na wlasne oczy, juz pozegnalem niektorych znajomych na cmetarzu.
A o trawce wiem napewno wiecej niz myslisz, a ty znajac zycie masz tylko wybiorcze informacje...

Offline

 

#24 2012-05-02 17:43:14

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Yhm... moi drodzy, ale to teraz przypomina bardziej kłótnię dzieci z piaskownicy, konkretne argumenty panowie.

Offline

 

#25 2012-05-02 18:12:47

ravand

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

No zrobił się niezły burdel. Jakbym posiedzenie sejmu oglądał tylko tu jest więcej osób. Wypadałoby się opanować i zacząć udzielać na poważnie, a nie kłócić się jak dzieci. Myślałem, że na początku ustalimy wszystkie ważne ogólne założenia, a dopiero później zaczniemy obmyślać sposoby na wprowadzenie je w życie. To nie ma być polityka w stylu nie możemy tego zrobić, bo to jest nie osiągalne. Na Księżyc też kiedyś nie mogliśmy dolecieć , a jakoś się udało i  to kilkadziesiąt lat temu, a my nadal żyjemy w lepiankach i okładamy się patykami. Musimy wypracowywać porozumienie. Ja nie zawsze zgadzam się z tym, co mówicie, ale staram się zawsze spojrzeć, co jest dobre dla wszystkich, a nie tylko dla mnie. Myślałem, że po to tu jesteśmy. Dla dobra nas wszystkich. Byśmy nie musieli już więcej żyć w tym burdelu. By stworzyć lepszą przyszłość. Podsumowując: Argumenty moi drodzy. Argumenty przede wszystkim i to najlepiej solidnie poparte sporą dawką logiki.

Offline

 

#26 2012-05-04 00:44:18

Defo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 31
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Dobra, więc tak, pójdę w drugą stronę. Niech nie będzie legalizacji, niech małolaty nadal będą szły do paki za grama rośliny, która nikomu nie szkodzi, tylko umysłowo chorym co nie mają swojego własnego zdania i biorą wszystko co im pod nos podadzą. Niech dalej będą wydawane miliardy na bezsensowną walkę z narkomanią, która narkomanią nie jest. Niech dalej resocializuje się w więzieniach zamiast edukować, zobaczymy jak daleko dojdziemy z takim sposobem myślenia. Przytoczę tylko tekst jednego rapera na koniec, kto zna ten zna, "Legalna Marihuana, to ulga dla organów ścigania" .

Offline

 

#27 2012-05-04 01:01:58

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Wiadomo ze system mozna zmienic. Nikt tutaj nie mowi o kratkach za gram trwaki.
Powiem ci cos czego za pewne nie zrozumiesz, ale postaram sie Ci to wytlumaczyc jak najlepiej umie.
Wiec sprawa ma sie nastepujaco, jak myslisz kto teraz zarabia na marysi??? Hmmm czyzby swojego rodzaju mafia??
Jak myslisz jak Ci szanowni panowie zareagowali by na legalizacje tej roslinki??
Wiec, wchodzi nowa partia do wladzy ma poparcie wsrod ludnosci i dochodzi nawet do tego ze moze przeprowadzac ustawy samodzielnie(oczywiscie wszystko teoretycznie) i teraz postanawia przeprowadzic ustawe dotyczaca legalizacji marichuany. W tm momecie cos sie zaczyna dziac...?
Tak masz racje, rzad by na tym zarobil krocie, powiedzmy ze z miliardzik pln(jak nie lepiej..napewno lepiej) to w tym momecie ktos ten miliradzik( jak nie lepiej) zapewno straci. Wydaje Ci sie ze taki $ odpuszcza sie od tak?? Thinka again.

A z drugiej strony barykady same mlokosy, ktore latwo usnuac, latwo cos upozorowac itd.

Nie bierzesz pod uwage wszystkich mozliwych aspektow, widzisz tylko punkt A i B, a pomiedzy nimi tylko prosta linie...niestety rzeczywistaos to krzywa niewieadomo.

Nie badz debilem(bez urazy nie to mam tu na celu)

Jezeli zainteresujecie sie polityka(zwlaszcza Polska) troszke doglebniej to zobaczycie jak tytaj ludzi gina..no niestety taka prawda... zyjemy w panstwie uleglym bandyta( i nie mowie tu o ludziach co siedzeli za nieplacenie alimentow), tym ktorzy skonczyli prawo i zarzadzanie i maja odpowiedni konecje.
A jest tego nie malo, wystarczy spojrzec jak kluczowi swiadkowie w roznych waznych sprawach sa "usuwani" z kadru...

Ostatnio edytowany przez Smile (2012-05-04 01:12:30)

Offline

 

#28 2012-05-04 01:13:33

Defo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 31
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Smile, myślisz, że ja tego nie wiem? Nie uważaj mnie za kretyna... dla mnie to jedyna słuszna droga, a mafie niech się cmokną. Zresztą rząd to jedna wielka mafia, więc po co ja w ogóle się staram... "co dzień na czarnym rynku, zostaje milion złotych" ...

Offline

 

#29 2012-05-04 01:27:04

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Chodzi mi o to ze jak juz to ma nastapic(a napewno nastapi znajac mentalosc dorastajacych ludzi) trzeba to zrobic rozsadnie.

Offline

 

#30 2012-05-05 17:31:40

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Legalizacja narkotyków

Dlatego ja uważam, że legalizacja powinna polegać nie na coffe shopach, ale na tym, że można posiadać i używać na własny użytek. Ot, masz marychę na parapecie, palisz nie idziesz za kratki. Skąd ją weźmiesz to nas nie obchodzi. Nie możesz jej sprzedawać i tyle. Żadne sklepy, żadne państwowe monopole i akcyzy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl