Partia polityczna dla młodych

Ogłoszenie

Aktywność nie gryzie, pełnoletność nie jest wymagana, a sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

#16 2012-05-01 12:24:11

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Sprawy międzynarodowe

Te jestesm za rozwojem gospodarczym PL do tego stopnia eksportera --takie sobie marzenie
Tyle przykladow, np. otworzl bym wszystkie pozamykane/likwidowane kopalalnie wydobycie na 100% co dalo by szybko nadwyzke wegla i sprzedawac go po 70% ceny. Poszlo by jak maslo.
Taka ciekawostka, czy wiecie ze my w tym momecie kupujemy wegiel od rosjan?? Ten sam wegiel ktory oni wywozili przez 50 lat od nas...no kpina. "Wy nam dacie wegiel, a my wam zabierzemy maslo.."
Majac takie zasoby wegla my go ciagle kupujemy...kpina

Zerwalbym wszystkie nie korzystne umowy podpisane przez ostatnie 20 lat, lub poprostu je renegocjowal,oczywiscie po wczesniejszym znalezieniu 2 opcji

Offline

 

#17 2012-05-01 12:26:58

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Sprawy międzynarodowe

Wiesz Smile tylko z tymi kopalniami to jest problem, wiem bo mieszkam na Śląsku. Jakiś burak te nieużywane zalał wodą i teraz raczej są już nie do użytku.

Offline

 

#18 2012-05-01 12:36:02

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Sprawy międzynarodowe

Tez mieszkam na slasku i wiem co i jak. Masz racje ale nie wszystkie. Te co sie da.
Jak kazada inna sprawa to potrzebuje zajrzenia w dokumentacje i kosztorys, czyli o wiele glebszego spojrzenia--teraz to tylko taki pomysl

Offline

 

#19 2012-05-01 12:39:17

HRG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 102
Punktów :   

Re: Sprawy międzynarodowe

Owszem, + tych kretynów, którzy sprzedali kopalnie za bezcen lub kopalnie zalali mimo iż dalej mogły funkcjonować wsadziłabym za kratki.

Offline

 

#20 2012-05-01 13:12:13

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Sprawy międzynarodowe

Masz racje, ale ja bym poszedl krok dalej i przesledzil bym wszystkie prywatyzacje. Kto ile na czym zrobil, i wiadomo odpowiednia kara musiala by zosatc wymierzona.
Wiele z tego mozna jeszcze naprawic, ale czasu duzo juz nie zostalo...

Offline

 

#21 2012-05-02 10:24:08

Defo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 31
Punktów :   

Re: Sprawy międzynarodowe

Ja bym skazał wszystkich tych kretynów którzy sprzedali Polskę i dalej ją sprzedają. Kopalnie odbudować i wybudować nowe, z hutami to samo. Nowe Fabryki, mieliśmy dobre projekty samochodów i nie tylko, bo nie wiem czy wiecie, pierwszy projekt komputera powstał w Polsce . Nie dać się dymać Amerykanom - wycofać się z nie swoich wojen i stworzyć własne systemy uzbrojenia. Przestać inwigilować w takim stopniu swoich obywateli, na co tyle kamer w miejscach gdzie nic się nie dzieje? Policja nie powinna prześladować obywateli a im pomagać. Nie powinno być "domniemanych" przestępców, bo winę trzeba udowodnić, a nie niewinność. Zacząć wydobywać gaz z łupków i nie będziemy musieli gaz od kogokolwiek kupować, a nawet będziemy mogli go eksportować, bo jest lepszy. Odkupił bym wszystkie Państwowe zakłady pracy z rąk ludzi, którzy nie są Polakami.

Offline

 

#22 2012-05-05 18:57:21

libertus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sprawy międzynarodowe

Ja uważam że powinniśmy w końcu wynegocjować wizy do Ameryki.Oczywiście powinniśmy też wycofać wojska z WOLNEGO I DEMOKRATYCZNEGO kraju jakim jest Afganistan.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding