Partia polityczna dla młodych

Ogłoszenie

Aktywność nie gryzie, pełnoletność nie jest wymagana, a sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

#16 2012-05-01 13:37:35

Smile

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 57
Punktów :   

Re: Religia

Moze i masz racje, nie patrzylem na to z tej strony. Rowniez popieram w 100% procentach.
I rowniez nie jestm za bezstresowym wychowaniem.

Offline

 

#17 2012-05-01 13:49:39

ravand

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 42
Punktów :   

Re: Religia

Dokładnie. Dzieci w tych czasach myślą, że wszystko im wolno, ale kiedy wejdą w świat dorosłości zaczną się dla nich prawdziwe schody. Nie będą sobie w stanie mentalnie poradzić z nacierającą rzeczywistością. Nie chodzi tu oczywiście o lanie dzieci do upadłego aż się nauczą, ale o podjęcie kroków w celu propagowania wychowania dzieci z głową tak, by otaczający je świat nie był dla nich obcy.

Offline

 

#18 2012-05-08 21:50:42

libertus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Religia

Również uważam że religia i krzyże powinny z niknąć z placówek PAŃSTWOWYCH
Nie obchodzi mnie co katolicy wieszają sobie w kościele ale w placówce,która jest utrzymywana z pieniędzy podatników(podatnik-ateista,katolik,protestant,buddysta,wyznawca Judy) nie powinno wisieć nic co ma charakter religijny.Mnie osobiście krzyże w miejscach publicznych przeszkadzają,ponieważ odnoszą się do niejednolitej grupy ludzi.
Dodam też że PRAWDZIWYCH katolików jest w Polsce mniej niż 40%,z uwagi na to iże dużo z tych '97%' to ukryci ateiści,ludzie niepraktykujący,narkomani i alkoholicy,którym wszystko jedno,ludzie,którzy chodzą do kościoła bo to wynika z tradycji i po prostu 'nie wypada nie iść bo co ksiądz powie',małolaci,którzy w dupie mają religie i wszystko im jedno oraz moja ulubiona grupa - ludzie,którzy nic nie wiedzą o katolicyzmie i którym jak powiesz że wierzysz w Boga to odpowiedzą 'No to jesteś katolikiem',ponieważ nie znają filarów 'swojej wiary'.Uważają że wiara w Boga czyni ich katolikami i twierdzą 'że jak ktoś chce ściągać krzyże to nie wieży w Boga.'

Ostatnio edytowany przez libertus (2012-05-08 21:51:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl